Opis stanowiska pracy

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Do naszej centrali w Rybarzowicach (woj. śląskie, blisko: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Żywiec, Wilkowice, Cieszyn) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji (k/m)

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna min. za:

  • samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych różnego szczebla,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej (akt osobowych, ewidencji czasu pracy, urlopów i innych);
  • kompleksową obsługę personalną pracowników,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • wsparcie działu kadr i płac w realizacji bieżących zadań,
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • współpracę z innymi działami firmy oraz agencjami pracy tymczasowej,
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • preferowane wykształcenie wyższe (rozwój zasobów ludzkich),
  • mile widziana znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków;
  • mile widziana znajomość obsługi programu Płatnik
  • dobra znajomość środowiska MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i samodzielność,
  • mile widziana znajomość programu Comarch OPTIMA,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną.

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV a pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Prosperplast od 1993 roku zajmuję się produkcją szerokiej g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat