Specjalista ds. Rekrutacji IT

Warszawa, mazowieckie

Team Connect Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Analiza i selekcja CV,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Kandydatami,
  • Prowadzenie w spotkań z Kandydatami,
  • Budowanie bazy danych, jej analiza i aktualizacja,
  • Analiza rynku IT,
  • Działania z obszaru Employer Branding.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w obszarze HR/rekrutacji pracowników,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Sumienność, pracowitość,
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacjach IT.

Oferujemy:

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Opiekę medyczną,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja