Specjalista ds. Rekrutacji IT

Team Connect Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Analiza i selekcja CV,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Kandydatami,
  • Prowadzenie w spotkań z Kandydatami,
  • Budowanie bazy danych, jej analiza i aktualizacja,
  • Analiza rynku IT,
  • Działania z obszaru Employer Branding.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w obszarze HR/rekrutacji pracowników,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Sumienność, pracowitość,
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacjach IT.

Oferujemy:

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Opiekę medyczną,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.