Specjalista ds. rekrutacji IT (praca 100% zdalna)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient: software house, który kreuje nowe rozwiązania w obszarze tworzenia stron internetowych, rozbudowaniu systemów webowych klasy B2B, B2C. Firma współpracuje z klientami z całego świata.

Miejsce pracy: Warszawa lub 100% zdalnie

Główne zadania:

  • rekrutowanie najlepszych talentów IT, prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych (od sourcingu do zatrudnienia) przy wykorzystaniu różnych źródeł i narzędzi,
  • tworzenie, publikowanie i promowanie ofert pracy,
  • dbanie o pozytywny candidate experience na całym etapie procesu rekrutacyjnego,
  • systematyczne budowanie bazy kandydatów,
  • usprawnianie procesów rekrutacyjnych, otwartość na wyszukiwanie i wdrażanie nowych narzędzi,
  • współpraca i utrzymywanie relacji z agencjami pracy i freelancerami,
  • komunikacja z kadrą zarządzającą – analizowanie potrzeb, wsparcie, raportowanie.

Wymagania:

  • min. 2-letnie potwierdzone doświadczenie w zakresie rekrutacji IT ( doświadczenie z outsourcingiem/ w agencjach HR IT będzie dużym plusem),
  • praktyczne doświadczenie w rekrutacjach end-to-end przy wykorzystaniu różnych technik sourcingu i w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych,
  • innowacyjne podejście do rekrutacji (wywiady kulturowe i oparte na wartościach),
  • zainteresowanie nowymi technologiami w rekrutacji (znajomość Boolean i X-ray Search, platform Linkedin, GitHub i StackOverFlow),
  • podstawowa wiedza o IT (stanowiska, języki programowania, bazy danych, narzędzia, technologie itd.),
  • umiejętność organizacji pracy i działania wielozadaniowo,
  • doskonała umiejętność posługiwania się j. angielskim w mowie i piśmie (część zespołu jest anglojęzyczna).

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy  B2B,
  • wynagrodzenie na poziomie: 8 000 - 10 000 zł netto+VAT /m-c, uzależnione od doświadczenia
  • wsparcie szkoleniowe doświadczonych ekspertów HR,
  • elastyczne godziny pracy – sam/a decydujesz, kiedy wykonujesz swoją pracę – najważniejsze są jej efekty
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media