SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I SPRZEDAŻY USŁUG HR

HM Serwis Group Sp. z o.o.

70-477 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży usług HR

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: SPEC/SZN/2019

Opis zadań:

-samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i wyższego szczebla,
-weryfikacja i zarządzanie systemem rekrutacyjnym – publikacje ogłoszeń, sprawdzanie wpływu aplikacji, komunikacja z kandydatami,
-aktywna sprzedaż usług HR (głównie pracownicy tymczasowi, możliwość rozwoju projektów rekrutacji stałych),
-nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Partnerami firmy,
-opracowywanie zapytań ofertowych oraz negocjowanie warunków handlowych.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-wynagrodzenie podstawowe oraz miesięczny system premiowy,
-narzędzia do pracy – laptop, telefon, samochód służbowy,
-miłą atmosferę pracy,
dobrą lokalizację biura oraz bardzo dobrą kawę

Wymagania

-min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług rekrutacyjnych oraz rekrutacji,
-doświadczenie wyniesione z agencji rekrutacyjnej – mile widziane!
-znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych i sprzedażowych,
-bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz umiejętność współpracy w zespole,
-dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja