Specjalista ds. Rekrutacji i Sprzedaży Usług HR- rynek niemiecki

AFZ Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

AFZ Group Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15715 od 2017 roku. Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników oraz proponujemy oddelegowanie pracowników tymczasowych umożliwiając czasową, elastyczną i wygodną formę zatrudnienia. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki. W AFZ Group stawiamy na ciągły rozwój, dlatego do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej do działań osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref. ADMIN.PL.015

Osoba pracująca na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji i Sprzedaży Usług HR będzie odpowiedzialna za realizowanie procesów rekrutacyjnych oraz sprzedaż usług HR firmy.

GŁÓWNE FUNKCJE NA STANOWISKU:
- Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska różnego szczebla
- Regularny kontakt i obsługa klientów polskich i zagranicznych oraz koordynowanie pracowników zatrudnionych u tych kontrahentów
- Utrzymanie dobrych relacji z klientem i kandydatem
- Redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
- Pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł
- Prowadzenie bazy kontrahentów i kandydatów
- Aktywne budowanie wizerunku firmy na rynku międzynarodowym
- Sporządzanie codziennych raportów z prowadzonych działań
- Wsparcie procesów administracyjnych związanych z zatrudnianiem personelu
- Przygotowywanie ofert współpracy, negocjowanie warunków i zawieranie umów

Wymagania

- Minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży usług
- Minimum 6 miesięczne doświadczenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej
- Preferowane wykształcenie wyższe w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub studia podyplomowe z zakresu HR
- Znajomość i umiejętność wykorzystywania alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
- Wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
- Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy w ustalaniu priorytetów
- Znajomości zagadnień związanych z zatrudnianiem obcokrajowców
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
- Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, własna inicjatywa i wdrażanie pomysłów
- Dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta