Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży - Senior Recruiter

SalesWise

​60-820 Poznań , wielkopolskie

SalesWise

Od: SalesWise
Miejsce pracy: ​60-820 Poznań

Do naszego zespołu w Poznaniu, poszukujemy osoby z pozytywną energią, zapałem i motywacją do pracy, na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży - Rekruter.

Zadania, do jakich chcielibyśmy Cię zaangażować to:

  • wsparcie oraz samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru sprzedaży i zarządzania
  • poszukiwanie i preselekcja aplikacji rekrutacyjnych w obrębie zdefiniowanych specjalności zawodowych poprzez różne formy dotarcia (internet, social media, bezpośredni headhunting - zgodnie z założeniami firmy
  • stała komunikacja z kandydatami i pracodawcami – koordynacja uzgodnień, zdalnie – za pomocą różnych kanałów komunikacji, telefon/internet/mail
  • segregacja, selekcja i archiwizacja dokumentów rekrutacyjnych, budowanie bazy danych ofert pracy i kandydatów
  • wprowadzanie danych do bazy danych firmy wg określonych kryteriów
  • realizacja zadań na terenie Poznania, w tym praca na wewnętrznych systemach i narzędziach IT zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarach psychologii, socjologii, HR
  • doświadczenie w procesach rekrutacji lub/i sprzedaży - minimum rok
  • otwartość na kontakty z ludźmi, relacje, umiejętność budowania pozytywnego wizerunku
  • rzetelność, dokładność, sumienność
  • dynamika i energiczność w działaniu
  • znajomość obsługi CRM

Jeśli Twój profil i Twoja osoba pasują do naszych oczekiwań, to nie możemy doczekać się spotkania z Tobą. Czekamy na Twoje CV!

Każde zgłoszenie traktujemy z uwagą i zainteresowaniem.

Jeśli jednak nie zdecydujesz się przesłać do nas aplikacji, dziękujemy za czas na przeczytanie ogłoszenia i życzymy powodzenia w innych projektach rekrutacyjnych.

SalesWise