Specjalista ds. rekrutacji i selekcji Pracowników Tymczasowych_Lublin

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Aktualnie do naszej firmy ze względu na duży rozwój poszukujemy:

Specjalista ds. rekrutacji i selekcji Pracowników Tymczasowych_ Lublin

nr ref: SPEC/LUB/2017

Obowiązki:

Realizacja projektów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych.
Planowanie działań rekrutacyjnych i aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy.
Obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych; administrowanie dokumentacją personalną.
Zarządzanie, koordynacja i opieka nad pracownikami tymczasowymi.
Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potrzeb Klientów.
Budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy.
Raportowanie do Przełożonego i Klientów.
Doskonaleniem wykorzystywanych metod rekrutacyjnych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe.
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
Dobrej znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr.
Wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji.
Znajomości pakietu MS Office
Dobrej znajomość języka angielskiego
Bardzo dobrej organizacja pracy
Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
Umiejętności pracy pod presją czasu.
Wysokiej motywacji do pracy.
Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalne
Czynne prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny!!

Oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
Umowę o pracę .

Oferta pracy stałej, nr licencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.