Specjalista ds. rekrutacji i rozliczeń

Plus Kadra Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Twoje codzienne zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy.
  • Selekcja dokumentów aplikacyjnych.
  • Przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych.
  • Utrzymywanie i rozwijanie wysokich standardów współpracy z klientami.
  • Koordynacja współpracy z klientem w zakresie zabezpieczenia zasobów kadrowych.
  • Nadzorowanie procesów i przebiegu pracy pracowników.
  • Pełna obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych.
  • Rozliczenia kart czasu pracowników tymczasowych.
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy, w szczególności z działem księgowości.

Od kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów.
  • Minimum rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Znajomości ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz wiedzy z zakresu prawa pracy.
  • Dokładności i umiejętności organizacji pracy własnej i współpracy z klientami.
  • Dynamiki w działaniu, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Zaangażowania i inicjatywy.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B wraz z praktyką.

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Przyjacielską atmosferę w biurze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.