Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Gi Group Poland S.A.

Rzeszów, podkarpackie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Rzeszów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
-Wykorzystywanie narzędzi rekrutacyjnych
-Poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym profilem
-Korzystanie z zewnętrznego programu firmy do zarządzania aplikacjami
-Wstępna selekcja oraz weryfikacja kandydatów
-Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
-Praca z systemami wewnętrznymi
-Zatrudnianie kandydatów, rozliczanie pracowników (wynagrodzeń, premii, dodatków)
-Prowadzenie opieki nad pracownikami
-Kontakt z Klientami

CZEGO OCZEKUJEMY?

-Dobrej znajomości pakietu MS Office
-Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
-Sumienności i dokładności
-Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
-Doświadczenia w obszarze HR i administracji (mile widziane)

CO OFERUJEMY?

-Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię (po okresie próbnym)
-Pakiet benefitów pozapłacowych
-Szkolenia wprowadzające
-Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz budowanie pozycji w firmie będącej liderem w branży HR
- Miejsce wykonywania pracy ul. PCK 2, 35-060 Rzeszów

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.