Specjalista ds. Rekrutacji i Obsługi Klienta

Gi Group Poland S.A.

Tychy, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca współpraca z Klientem (obsługa kadrowa, administracyjna pracowników)
  • Rekrutacja pracowników tymczasowych
  • Realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy (przygotowanie dokumentów, komunikacja z pracownikami, kierowanie na badania lekarskie)
  • Koordynacja obiegu dokumentów związanych z przyjęciem pracowników do pracy
  • Obsługa pracowników tymczasowych/zleceniobiorców w trakcie zatrudnienia
  • Współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie przygotowania dokumentów, konsultacji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomości nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
  • Wysoka kultura osobista
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z rekrutacją lub w pracy w agencji doradztwa personalnego.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie, stawiamy na długotrwałą współpracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie będącej liderem w branży HR
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzedzia pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.