Specjalista ds. rekrutacji i Employer Brandingu

Devire

Warsawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsawa

Do zespołu HR Devire poszukujemy samodzielnego specjalisty, który będzie odpowiadał za wewnętrzne rektutacje do wszystkich polskich oddziałów firmy.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie profili zawodowych kandydatów oraz ogłoszeń rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • prowadzenie spotkań,
  • zarządzanie bazą Kandydatów
  • ścisła współpraca z managerami
  • budowanie i utrzymywanie partnerskiej relacji Kandydatami
  • wsparcie procesu wdrażania nowych pracowników (on boarding)
  • planowanie i koordynowanie działań w zakresie Employer Brandingu,
  • reprezentowanie firmy na targach pracy
  • bieżące wsparcie działu HR w ramach prowadzonych projektów

 Wymagania:

  • umiejętność skutecznej realizacji projektów rekrutacyjnych poparta doświadczeniem zawodowym,
  • minimum rok doświadczenia w obszarze rekrutacji po stronie agencji rekrutacyjnej (z naciskiem na  search i direct search)
  • znajomość różnorodnych technik i narzędzi rekrutacyjnych
  • samodzielność i kreatywność,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, zainteresowanie obszarem rekrutacji, rozwoju i Employer Brandingu,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów, dobra znajomość języka angielskiego,
  • pozytywne nastawienie, pro-aktywna postawa i zaangażowanie w realizowane projekty,
  • wysoka kultura osobista oraz ponadprzeciętna umiejętność budowania pozytywnych relacji z Kandydatami.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • elastyczny czas pracy, duża swoboda w działaniu
  • otwartość na oddolne inicjatywy, pomoc w ich realizacji
  • pozapłacowe benefit: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, lekcje angielskiego i niemieckiego, owocowe dni
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • narzędzia pracy takie jak komputer i telefon służbowy.

Devire Devire Devire Devire