Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz koordynację, realizację i administrację projektów rekrutacyjnych.
Zadania na stanowisku:
• utrzymywanie i rozwijanie wysokich standardów współpracy z Klientami
• opieka nad pracownikami tymczasowymi
• aktywne pozyskiwanie kandydatów
• udział w targach pracy oraz organizowanie terenowych akcji rekrutacyjnych
• rekrutacja i selekcja kandydatów
• zatrudnianie pracowników tymczasowych
• obsługa administracyjna pracowników tymczasowych
• sporządzanie rozliczeń czasu pracy pracowników tymczasowych
• współpraca z wewnętrznymi działami firmy
• raportowanie wyników pracy do Przełożonego.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji
• wiedza z zakresu prawa pracy
• komunikatywność i wysoka kultura osobista
• bardzo dobra organizacja pracy.
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
• prawo jazdy kat. B wraz z praktyką

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie powiązane z wynikami pracy
• pakiet dodatkowych benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.