Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Pracowników Tymczasowych

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy pracowników z doświadczeniem w pracy w Agencji Pracy na podobnym stanowisku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy i aplikacji ponieważ oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia!

Jeżeli dołączysz do naszego Zespołu Twoimi obowiązkami będą:

  • pozyskiwanie i rekrutacja pracowników tymczasowych
  • prowadzenie administracji dokumentacją pracowniczą
  • współpraca z klientami w zakresie doboru personelu
  • prowadzenie działań mających na celu zwiększenie aplikacji w bazie
  • nawiązywanie relacji z Kandydatami i Klientami
  • prowadzenie raportów i statystyk (ograniczone do minimum - dostaniesz narzędzia, które wesprą Cię w tym)

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji tymczasowych w agencji pracy
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki to psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • znajomości ustawy o pracy tymczasowej
  • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy
  • znajomości i umiejętność obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel
  • dokładności i dobrej organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • prawo jazdy kat. B. (mile widziane)

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie - doceniamy osoby z doświadczeniem :)
  • możliwość kreowania miejsca pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w zgranym zespole
  • opiekę medyczną
  • dodatkowe bonusy
  • owocowe wtorki
  • udział w szkoleniach
  • udział w konferencjach, których jesteśmy organizatorem tj. Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta