SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / HR

Dako Job Center

Gliwice, śląskie

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Gliwice

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Tym razem nie szukamy pracownika dla klienta, ale dla siebie! Jeśli w obsłudze klienta czujesz się jak ryba w wodzie, a niekorporacyjny klimat pracy Ci odpowiada, to dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy – POLSKA / GLIWICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Samodzielne rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech

• Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą za granicą

• Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu według zapotrzebowania oraz standardów Grupy, planowanie personelu

• Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb)

• Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów

• Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale, portale social media i giełdy

• Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)

• Sporządzanie profili pracowników

• Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

• Współtworzenie i realizacja kultury rozwoju: identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych wśród pracowników DAKO JOB CENTER

• Wsparcie kadry managerskiej w komunikacji z zespołami.

WYMAGANIA:

·  Doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji – min. 1 rok

·  Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

·  Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, komunikatywność

·   Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·   Umiejętności organizacyjne, niezawodność

·   Gotowość do pracy, elastyczność

·  Samodzielny i uporządkowany sposób pracy

OFERUJEMY:

  • Praca u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • Możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • Atrakcyjne zatrudnienie
  • Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole z dobrą atmosferą w pracy
  • Narzędzia pracy
  • Praca jednozmianowa, stacjonarna
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie plus bonusy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.