Specjalista ds. reklamy wizualnej

F.H.U. Redeye

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Na stanowisko: Koordynator Projektów Reklamy Wizualnej

Grupa Reklamowa działa na rynku reklamy od 2005r. Jesteśmy producentem zewnętrznej i wewnętrznej identyfikacji wizualnej. Z uwagi na 12 letnie doświadczenie realizujemy coraz większe zlecenia reklamowe, dlatego szukamy do naszego zespołu osób z doświadczeniem, nastawionych na sukces i wysokie wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:
- współpraca, obsługa i stały kontakt z obecnymi klientami
- współpraca z działem graficznym oraz technicznym
- koordynacja projektów oraz asystowanie od pozyskania do realizacji
- zlecanie, nadzorowanie i kontrolowanie przebiegu produkcji reklamowej
- budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:
- stałą prace
- szkolenia i możliwości ciągłego rozwoju
- wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników.

Sprawdź nas i oceń czy też dasz radę :)

Wymagania

- minimum 1-2 lata pracy w branży reklamowej
- znajomość rynku reklamowego
- wykształcenie minimum średnie
- kreatywność, odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole
- obsługa pakietu Microsoft Office lub programów graficznych (Corel, Photoshop)
- prawo jazdy kat. B
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

REKLAMA PRZESTRZENNA - PODŚWIETLANA<br/><br/>- kasetony reklamowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja