Specjalista ds. reklamy - Handlowiec

Warszawa, mazowieckie

Radio Kolor 103 FM

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów,
  • doradzanie klientom w obszarze planowania powierzchni reklamowych,
  • opracowywanie media planów,
  • aktywne budowanie i utrzymywanie własnego portfela klientów.

Wymagania

  • umiejętności negocjacyjne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku reklamowego,
  • znajomość technik i narzędzi sprzedażowych,
  • wiedza z zakresu sprzedaży i podstaw marketingu,
  • znajomość środowiska Windows, Pakiet Office (szczególnie Power Point),
  • wysoka motywacja do pracy, asertywność, kultura osobista i kreatywność,
  • umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • opiekę medyczną,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy,
  • samodzielne stanowisko odpowiedzialne za szeroki zakres działań.

Prezentacja firmy

Radio Kolor żyje tak, jak nasze miasto.
Tworzymy zespół ludzi, którzy trzymają rękę na... pulsie Warszawy.
Jesteśmy zawsze tam, gdzie trzeba być, mówimy o tym, o czym warto powiedzieć.
Od ponad 20-tu lat Radio Kolor jest w czołówce stołecznych stacji radiowych.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Reklama / Komunikacja , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta