Specjalista ds. Reklamacji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1169528

Dla naszego Klienta z branży leasingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji.

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)

Twoje nowe obowiązki:

  • Rejestracja reklamacji w systemie i koordynowanie ich procesu
  • Dbanie o standardy odpowiedzi na reklamacje, w tym o poprawność stylistyczną, ortograficzną i merytoryczną
  • Terminowe przygotowywanie i dostarczanie rozwiązań reklamacji
  • Bezpośredni kontakt z klientem poprzez e-mail (rzadziej telefonicznie)
  • Dokładna analiza napływających reklamacji, mająca na celu wprowadzanie rozwiązań zmniejszających ich liczbę
  • Czynna współpraca z innymi działami, w celu zwiększenia satysfakcji klientów
  • Udział w projektach usprawniających procesy

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Doświadczenia w obsłudze klienta wewnętrznego lub zewnętrznego min. 2 lata (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze reklamacji)
  • Dokładności, rzetelności, dbałości o szczegóły
  • Komunikatywności i umiejętności interpersonalnych na wysokim poziomie
  • Co najmniej podstawowej znajomości obsługi samochodu, mile widziane zainteresowanie motoryzacją
  • Co najmniej podstawowej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację

Co zyskujesz?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i nauki m.in. poprzez udział w licznych projektach i szkoleniach
  • Pracę w międzynarodowym, rozwijającym się zespole
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny
  • Premię roczna

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland