Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

Specjalista ds. Reklamacji i Interwencji

Moszna Parcela, mazowieckie

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

praca magazynowo - biurowa
Miejsce pracy: Moszna Parcela (okolice Pruszkowa)
Numer ref.: SIR/MP

Czas pracy:
- 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.
- praca w II zmianach 6:00-14:00 i 14:00-22:00.

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie i wyjaśnianie interwencji Klientów,
- weryfikacja zaginionych przesyłek w magazynie (szukanie i raportowanie),
- współpraca z kurierami,
- obsługa Klienta,
- tworzenie raportów.

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze Klienta,
- znajomość obsługi komputera i znajomość Excela,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową,
-wynagrodzenie miesięczne 2312 zł brutto plus premie,
-pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Dziękujemy za przysłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:
Agencja Pracy Czasowej Tempus A
ul. Meander 15
02-791 Warszawa
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek,10.00- 16.00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowników,... outsourcingiem usług magazynowych. Wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 493.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta