Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zwrotów i reklamacji od Klientów
  • rejestracja zwrotów w systemie wewnętrznym
  • rozlokowanie przyjętego towaru na magazynie
  • czyszczenie strefy pracy i przestrzeganie wewnętrznych standardów
  • przesrzeganie przepisów i regulaminiów wewnętrznych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zestaw dobrej jakości ubrań roboczych
  • szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
  • dofinansowanie do coedziennych obiadów
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • mile widziana książeczka SANEPID
  • chęci do pracy, zaangażowania w powierzone obowiązki

Wymagania

Wymagamy:

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 20... krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników.
DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie