Specjalista ds. rejestracji produktu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Poprawne opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych zgodnie z obowiązującym prawem na danym rynku
• Prowadzeniem procesów rejestracyjnych zgodnie ze strategią firmy
• Weryfikacja poprawności dokumentacji
• Współpracą z zagranicznymi przedstawicielstwami i partnerami firmy
• Zarządzanie bazą danych organizacji

Wymagania:
Doświadczenie w dziale REGULATORY min. 1 rok (warunek konieczny)
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
• Skrupulatność w pracy z dokumentami,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność,
• Motywacja do podejmowania samodzielnych działań
• Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
• Konkrecyjne wynagrodzenie
• Dofinansowanie karty multisport
• Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie
• Bilety do kina i masaże raz w miesiącu

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials