Specjalista ds. Regulacji Terenowo - Prawnych

GPW Inżynieria Sp. z o.o.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w przygotowaniu inwestycji - ustalenie własności terenów i lokali, które znajdują się na terenie inwestycji;
  • Weryfikację oświadczeń właścicieli nieruchomości pod kątem ważności;
  • Prowadzenie postępowań związanych z ustanawianiem tytułów prawnych do gruntów w związku z lokalizacją lub planowaną budową i przygotowywanie projektów umów;
  • Analiza projektów;
  • Uczestniczenie w postępowaniu odszkodowawczym;
  • Sporządzanie protokołów przekazania nieruchomości;
  • Uczestnictwo w radach budowy;
  • Umiejętność analizowania map, dokumentacji prawno geodezyjnej, danych o infrastrukturze technicznej;
  • Wyjaśnianie spraw związanych z ewidencja gruntów;
  • Przygotowanie i realizacja wniosków do Urzędów Miast;
  • Prace terenowe - wizja.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe geodezyjne, budowlane lub prawnicze;
  • Minimum 2 - letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Znajomość procedur administracyjnych;
  • Komunikatywność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność oraz zaangażowanie w realizacje postawionych celów;
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office;
  • Umiejętność działania w sytuacji stresowej;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Korzystne warunki zatrudnienia;
  • Umowę o pracę;
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach oraz z dopiskiem o klauzuli/zgodzie RODO.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką należącą do grupy kapitałowej Górnośląskiego Przedsiębio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa