Specjalista ds. realizacji zamówień

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w firmie będącej liderem w branży energetycznej
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, programy rabatowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Zadania:

  • Kontrola i koordynacja procesu realizacji zamówień
  • Monitorowanie i analizowanie przepływu informacji pomiędzy systemami sprzedażowymi
  • Rejestracja zamówień w SAP oraz monitorowanie realizacji zamówień zgodnie z potwierdzonymi datami dostawy
  • Obsługa reklamacji od klientów, związanych z zastrzeżeniami dotyczącymi terminowości zamówień
  • Organizowanie wysyłek towaru, wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentów wysyłkowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obsługiwanych zamówień

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials