Specjalista ds. realizacji zadań modernizacji infrastruktury

LeasingTeam Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 0019070
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie poprawności wykonywania zadań inwestycyjnych z projektem i wstępnymi założeniami,
  • sporządzanie i kompletowanie dokumentów,
  • prowadzenie weryfikacji zestawień dekompozycji nowych elementów migrowanej sieci,
  • inwentaryzację i przygotowywanie elementów sieci oraz danych ewidencyjnych urządzeń do sprzedaży lub likwidacji majątkowej,
  • zapewnienie asysty dla podmiotów zewnętrznych Klienta przy dostępie do obiektu i urządzeń,
  • logistykę modułów miedzy lokalizacjami oraz procesowania przemieszczanego sprzętu w ramach realizowanego projektu (odbioru i wysyłki sprzętu),
  • inicjowanie działań oraz współpraca z innymi komórkami Klienta w przypadkach zmiany warunków określonych w zleceniu prac,
  • współdziałanie przy opracowywaniu wniosków o Prace Planowe,
  • aktywny udział w pracach nad tworzeniem zintegrowanego raportu okresowego,
  • wsparcie operacyjne w zakresie działań administracyjnych wymaganych przy zarządzaniu środkami technicznymi,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Umiejętność planowania pracy,
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość pakietu Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
  • znajomość rozwiązań i systemów telekomunikacyjnych w Polsce.

Oferta:

  •  zatrudnienie w firmie zewnętrznej świadczącej usługi dla lidera z branży telekomunikacyjnej,
  •  umowa o pracę na pełny etat oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),
  • szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.