Specjalista ds. realizacji projektów

e-Instytucja.pl Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży IT działająca w obszarze wdrożeń systemów informatycznych w jednostkach samorządu terytorialnego zatrudni specjalistę ds. realizacji projektów.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie koordynatora projektów w ich realizacji od strony merytorycznej zgodnie z harmonogramem działań;
  • bieżący kontakt z partnerami projektowymi (jednostkami samorządu terytorialnego);
  • kontakt z podwykonawcami;
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej;
  • planowanie, bieżąca sprawozdawczość projektu;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla Klientów.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwości zdobywania wiedzy z branży IT;
  • rozwój zawodowy w obszarze zarządzania projektami.

Wymagania

  • wskazane doświadczenie w zakresie realizacji projektów finansowanych z UE lub zamówień publicznych;
  • podstawowa wiedza na temat zasad działania administracji publicznej;
  • dobra znajomość pakietu Office;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista i dokładność;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma e-Instytucja.pl Sp. z o.o. (wcześniej 4ASD Sp. z o.o.) w ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa