Specjalista ds. realizacji projektów unijnych

Zawiercie, 42-400, śląskie

Ark Jobs Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS Sp Z o.o. (nr cert 8631) pilnie poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. realizacji projektów unijnych.

Miejsce pracy: ZAWIERCIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•przygotowanie oraz weryfikację dokumentacji przetargowej,

•przygotowanie oraz weryfikację wniosków o płatność lub wniosków o zmianę,

•przygotowanie pism oraz odpowiedzi na pytania Klientów związane z zasadami realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego,

•monitorowanie zgodności realizowanego projektu z obowiązującymi przepisami, wymaganiami umowy o dofinansowanie oraz założeniami wniosku o dofinansowanie,

•stały kontakt z Klientami i instytucjami w przydzielonych projektach.

OFERUJEMY:

•stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

•korzystne warunki płacowe

•możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego

•udział w ciekawych projektach

•przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Wymagania

•minimum 2 lata doświadczenia w zakresie realizacji projektów UE,

•wykształcenia wyższego

•znajomości procedur przetargowych

•znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel)

•samodzielności i terminowości

•bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania

•aktywnej postawy w rozwiązywaniu problemów

•umiejętności pracy w zespole

•prawo jazdy B

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie Cv lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul Wierzbowa 16 H Zawiercie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem pracowników, zarówno w... kraju jak i zagranicą.
W swoim działaniu kierujemy się najnowszymi rozwiązaniami z zakresu HR.
Staramy się sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom zarówno naszych klientów, jak również potencjalnych kandydatów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa