architekt .Net

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opracowywanie koncepcji architektury rozwiązania dla zagadnienia biznesowego
  • Zarządzanie wymaganiami architektonicznymi, nadzorowanie przestrzegania zasad ładu architektonicznego
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu, kierownikami projektów IT, analitykami
  • Wsparcie podczas procesu tworzenia architektury korporacyjnej
  • Sza­co­wa­nie zło­żo­no­ści sys­te­mów
  • Wspie­ra­nie li­de­rów ze­spo­łów pro­gra­mi­stycz­nych w klu­czo­wych de­cy­zjach tech­no­lo­gicz­nych

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie jako architekt IT, poparte udziałem w komercyjnych projektach lub ponad 5 letnie doświadczenie w roli programisty .Net (preferowane MVC)
  • Wiedza z zakresu projektowania rozwiązań IT (architektury wysokiego oraz niskiego poziomu)
  • Znajomość technologii .Net/C#, ASP.NET, MS SQL
  • Znajomość rozwiązań budowanych w oparciu o rozwiązania typu OpenSource
  • Znajomość aspektów i wzorców integracyjnych, architektury SOA, ESB, EAI

Oferujemy:

  • Umowę B2B na stałą stawkę miesięczną 15.000 – 16.000 zł + VAT
  • Stabilny, długoterminowy kontrakt
  • 20 lub 26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług w roku (w zależności od stażu pracy)
  • Udział w unikalnych projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (projekty związane z biometryką)
  • Budżet na szkolenia i udział w konferencjach
  • Elastyczny czas pracy (początek pracy możliwy o 6:00)
  • Premie projektowe
VLOG