Specjalista ds. Raportowania i Konsolidacji (k/m)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w konsolidacji okresowych raportów jednostkowych spółek zależnych oraz w przygotowaniu cyklicznych raportów zarządczych i analiz dla kierownictwa firmy. Firma chętnie rozważy profile Kandydatów z controllingu jak i audytu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma biomedyczna, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje nowego Pracownika na stanowisko Specjalista ds. Raportowania i Konsolidacji/Analityka Finansowego (k/m).

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w konsolidacji okresowych raportów jednostkowych spółek zależnych: P&L, BS, CF, inne
  • Przygotowanie cyklicznych raportów zarządczych i analiz dla kierownictwa firmy
  • Przygotowanie analiz finansowych i operacyjnych dla spółek o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym, marketingowym
  • Uzgodnienie rozliczeń wewnątrzgrupowych
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia i konsolidacji rocznego budżetu, forecastów oraz analizie odchyleń
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby audytu grupowego oraz statutowych sprawozdań Grupy
  • Udział w projektach mających na celu automatyzację i optymalizację procesów raportowych, projektach prowadzonych przez Zespół

Profil kandydata

  • Wykształceni wyższe (preferowane kierunkowe)
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w finansach - kontroling/audyt
  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel (mile widziana znajomość PowerQuery)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, sumienności, kreatywności i inicjatywy w działaniu, umiejętności pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Bonus roczny
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej oraz dodatkowego ubezpieczenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page