Specjalista ds. raportowania/ Analityk

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premię uznaniową
  • Praca w dynamicznym, wielokulturowym zespole
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Praca w nowo powstałym biurze w dogodnej lokalizacji (Gdańsk, blisko SKM)
  • Prywatna opieka medyczna

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze raportowania i/lub controllingu
  • Umiejętność przetwarzania i analizowania informacji
  • Dobra znajomość wskaźników wydajności i jakości
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i ich dogłębna analiza
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1/C2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel i SQL
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

Zadania:

  • Analizowanie i wyciąganie wniosków dot. kluczowych KPI
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działów i pionów
  • Przeprowadzanie analizy danych w celu wsparcia inicjatyw biznesowych
  • Tworzenie i utrzymywanie wydajnych i bezpiecznych systemów rejestracji danych
  • Dbanie i utrzymywanie codziennych relacji z dostawcą usług
  • Poszukiwanie nowych możliwości innowacyjnych i doskonalenia procesów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy