Specjalista ds. raportów i analiz

ID Logistics Polska S.A.

Mszczonów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • bieżąca aktualizacja i weryfikacja danych odnośnie kosztów pracy, kosztów stałych magazynu oraz innych danych finansowych dotyczących działania magazynu
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących kosztów oraz spraw personalnych i innych raportów według wskazań przełożonego
  • zarządzanie obiegiem informacji dotyczącej kosztów magazynu
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji związanej z fakturowaniem i rozliczaniem dokumentów kosztowych, archiwizacja dokumentacji finansowej
  • ścisła współpraca z działem controllingu i działem finansowym w centrali firmy
  • weryfikacja faktur oraz estymacji kosztów agencji pracy tymczasowej innych podwykonawców
  • monitorowanie kosztów oddziału, przedstawianie obiektywnej rzeczywistej sytuacji finansowej oddziału uraz prowadzenie kalkulacji i analiz - przygotowywanie raportów
  • dziennych, tygodniowych miesięcznych
  • raportowanie przełożonemu o wszelkich zaistniałych anomaliach, proponowanie i czynny udział w działaniach korygujących
  • kontrola zużycia, zapasów i kosztów materiałów eksploatacyjnych
  • terminowa, dokładna i sumienna realizacja powierzonych zadań
  • zapewnienie profesjonalizmu w relacjach z Pracownikami

Wymagania

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) — warunek konieczny
  • doświadczenie podobnym stanowisku - atutem będzie znajomość raportowania odnośnie kosztów magazynowych oraz praca w administracji magazynowej
  • bardzo dobra organizacji pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach)
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność, zaradność
  • kreatywność, wysoki poziom inicjatywy własnej
  • dyspozycyjność
  • książeczka sanepid

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Możliwość łączonego dojazdu z kierunków: Rawa Mazowiecka, Żyrardów, Grójec
Branża / kategoria:
Praca Logistyka