Specjalista ds. Public Relations

Royal Brand

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy kreatywnego Specjalisty ds. PR, posiadającego bogate doświadczenie we współpracy mediami. Zależy nam na pewnych siebie osobach, które nie boją wyzwań i chcą samodzielnie realizować ciekawe projekty PR.

Zakres obowiązków:

  • samodzielnie prowadzenie działań PR dla Klientów agencji
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami
  • kontaktowanie się z Klientami agencji
  • tworzenie oraz dystrybucja materiałów prasowych
  • doradzanie Klientom w zakresie komunikacji

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zmotywowanym i kreatywnym zespole
  • autonomię managerską
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w prestiżowym biurze w centrum miasta
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • pracę z wysokiej klasy doświadczonymi specjalistami przy obsłudze najbardziej znanych marek

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu działań PR (w agencji PR lub dziale PR firmy)
  • doświadczenie w kontaktach z mediami (warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingowych i PR
  • umiejętność budowa trwałych relacji z mediami oraz klientami
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i działania pod presją czasu
  • bardzo dobry warsztat dziennikarski
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty

Prezentacja firmy

Agencja Royal Brand PR powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media