Opis stanowiska pracy

IMAGENCY - Agencja Marketingu Zintegrowanego działająca na wrocławskim rynku od 2002 roku, specjalizująca się w realizacji różnorodnych projektów i kampanii według najnowszych trendów w marketingu i reklamie poszukuje dynamicznej, przebojowej osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS.

Jeśli lubisz kontakty z mediami, sytuacje kryzysowe rozwiązujesz przy porannej kawie, a w telefonie masz kontakty do... (tutaj wpisz nazwiska kilku redaktorów naczelnych kilku najważniejszych polskich mediów), to niewykluczone, że w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie!

Jeśli dołączysz co nas, do Twoich zadań należeć będzie:

  • współtworzenie strategii komunikacyjnych
  • prowadzenie działań informacyjnych i wizerunkowych
  • organizowanie konferencji prasowych
  • redagowanie materiałów prasowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z mediami
  • monitorowanie mediów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • nienagannej znajomości języka polskiego ze szczególnym uwzględnieniem poprawności stylistycznej, gramatycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej
  • min. 3-letnie doświadczenie w realizacji działań public relations lub w pracy dziennikarskiej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wyższego wykształcenia humanistycznego
  • doświadczenia we współpracy z mediami
  • doświadczenia w organizacji konferencji prasowych
  • wiedzy dotyczącej narzędzi i zagadnień z zakresu PR
  • determinacji, rzetelności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wyjątkowych zdolności interpersonalnych, umiejętności pracy w grupie
  • uśmiechu

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • na początek zatrudnienie na umowę o dzieło przy realizacji konkretnych projektów - docelowo (po okresie próbnym) zatrudnienie na stałe
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w znakomitym, doświadczonym zespole
  • możliwość przeżycia wyjątkowej przygody zawodowej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • doskonałą atmosferę pracy i całkowity brak nudy

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego teamu prosimy o przesłanie pełnej aplikacji zawierającej: CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny (listy motywacyjne traktujemy bardzo poważnie, wszystkie uważnie czytamy).

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

WROCŁAW - prawdopodobnie najpiękniejsze miasto na świecie. To wła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media