Specjalista ds. Public Relations

Grupa PRC Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Współtworzenie, wdrażanie i realizowanie strategii PR dla naszych klientów
• Kształtowanie kontaktów z mediami, tworzenie komunikatów i materiałów prasowych
• Inicjowanie i realizowanie działań wizerunkowych, na takich polach jak CSR, social media oraz współpraca w zakresie event marketingu
• Planowanie i kontrola wydatków w ramach ustalonego budżetu projektowego oraz badanie efektywności prowadzonych działań
• Samodzielne prowadzenie obsługi klientów agencji z zakresu media relations,
w tym pełnienie funkcji rzecznika prasowego dla jednego z Klientów agencji
• Dystrybucja informacji prasowych do mediów ogólnopolskich, branżowych, lokalnych
• Utrzymywanie kontaktów z dziennikarzami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Min. 3-letnie doświadczenie pracy w mediach lub na podobnym stanowisku,
w tym pełnienie funkcji rzecznika prasowego
• Bardzo dobra znajomość zagadnień PR, social mediów, reklamy i marketingu oraz rynku mediów
• Umiejętność redagowania tekstów informacyjno-promocyjnych, tzw. „lekkie pióro”
• Kreatywność, innowacyjność i umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
• Wysoka kultura osobista, w tym umiejętność autoprezentacji
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Prawo jazdy kat. B.
• Nastawienie na rozwój

Prezentacja firmy

Grupa PRC jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe, karta Benefit Systems
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja