SPECJALISTA ds PUBLIC RELATIONS / MARKETING

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem działu PR, poszukujemy SPECJALISTY ds PR & MARKETINGU, który dołączy do zespołu 365agencja i będzie odpowiadać za współtworzyć i wdrażać strategie PR dla polskich i zagranicznych klientów agencji.

Jeśli chcesz pracować dla rozpoznawalnych marek, posiadasz rozbudowaną bazę kontaktów, w szczególności liderów opinii (dziennikarzy i influencerów) i jesteś nastawiony na nieustanny rozwój, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Zapewniamy:

  • pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A+, w agencji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • samodzielne stanowisko i indywidualną ścieżkę rozwoju w strukturze firmy,
  • udział w ciekawych projektach PR dla polskich i międzynarodowych marek,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy

 365agencja to nowoczesna agencja PR & MARKETING z siedzibą w Krakowie, pracująca nad inspirującymi projektami dla dużych marek. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy członkiem Business Centre Club i międzynarodowych organizacji branżowych Internet Marketing Association oraz International Public Relations Association.

Wymagania

Oczekiwania:

· wykształcenie wyższe ze specjalizacją PR, dziennikarstwo lub pokrewną,

· minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

· znajomość rynku mediów oraz influencer marketingu,

· ugruntowane relacje z mediami i blogerami,

· umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,

· inicjatywa i kreatywność,

· dobra znajomość języka angielskiego,

· wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne

· doświadczenie w pracy po stronie klienta (PR korporacyjny/employer branding) będzie dodatkowym atutem

· prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja