Specjalista ds. przyłączeń

Akcja Job

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

GRUPA AKCJA JOB

SFS Projects - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 18827

dla swojego Klienta, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. PRZYŁĄCZEŃ

Zakres zadań:

  • określanie warunków przyłączenia do sieci nN oraz wydawanie warunków przyłączenia do sieci WN, SN, nN
  • weryfikowanie poprawności i kompletności dokumentów związanych z przyłączeniem do sieci
  • opracowywanie, zawieranie i rozwiązywanie umów o przyłączenie do sieci WN, SN i nN
  • monitorowanie realizacji przyłączenia oraz wartości opłaty za przyłączenie
  • wydawanie zapewnień dostawy energii elektrycznej do sieci SN i nN
  • udział w rozpatrywaniu skarg i reklamacji związanych z przyłączeniem
  • wydawanie opinii nt. dokumentacji technicznej w zakresie zgodności z opracowanymi warunkami przyłączenia do sieci nN
  • opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie średnie zawodowe (kierunek techniczny)
  • doświadczenie min. 1 rok w obszarze elektroenergetyki
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • świadectwo kwalifikacyjne D
  • wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku, w równoważnym systemie czasu pracy
  • wynagrodzenie miesięczne adekwatne do doświadczenia i posiadanych kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.