Specjalista ds. przygotowania kontraktów

BiB SYSTEMS Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. przygotowania kontraktów
Miejsce pracy: Poznań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie nowych zleceń do realizacji
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (inwestorzy, biura konstrukcyjne, architektoniczne)
  • przygotowywanie ofert cenowych
  • wycenę robót na podstawie wykonanej przez siebie wizji lokalnej,
  • wyszukiwanie, ofertowanie i weryfikację wycen dostaw materiałów i usług budowlanych (w tym branżowych),
  • analizę dokumentacji projektowej,
  • przygotowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych realizacji robót,
  • kontakty z podwykonawcami, dostawcami, itp.
  • ścisłą współpracę z Klientami i podwykonawcami oraz działem wykonawstwa.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • wykształcenie min. techniczne budowlane,
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów,
  • doświadczenie w pracy na budowie (znajomość technologii realizacji robót budowlanych),
  • znajomość programów Word, Excel, AutoCAD
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość umiejętności sprzedażowych i handlowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Oosby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem serwisu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w działaniu w formule: „zaprojektuj ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Top management