Opis stanowiska pracy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie zatrudni pracownika na stanowisku:

Specjalista ds. przetargów

Ramowy zakres obowiązków:

  • współpraca z przedstawicielami jednostek organizacyjnych Zamawiających, w tym udział w komisjach przetargowych w charakterze Sekretarza Komisji
  • przygotowywanie i uzgadnianie projektów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i zaproszeń do negocjacji, w tym dotyczących dostaw, usług, robót budowlanych
  • weryfikacja materiałów złożonych przez właściwą komórkę merytoryczną
  • znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa oraz wewnętrznych regulaminów, zarządzeń i procedur
  • utrzymywanie kwalifikacji w oparciu o udostępnione źródła wiedzy: Lex, czasopisma branżowe, Internet
  • identyfikacja i analiza ryzyk formalno-prawnych w procedurze udzielenia zamówienia, w tym w szczególności dla zamówień współfinansowanych ze środków UE
  • czynności związane z prowadzeniem postępowań przetargowych, w tym przygotowywanie ogłoszeń o zamówieniach i ich przekazywanie do UPUE lub zamieszczanie odpowiednio w BZP, Bazie Konkurencyjności, stronie internetowej przedsiębiorstwa, projektów pism wychodzących, protokołów
  • sporządzanie raportów i zestawień w zakresie udzielanych zamówień, kompletacja dokumentacji na potrzeby organów kontrolnych
  • nadzór nad procedurą udzielenia zamówienia pod kątem terminów na składanie dokumentów, kierowania wezwań, wnoszenia odwołań i protestów, ważności ofert i wniesionych wadiów
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi
  • prowadzenie rejestru zamówień i archiwizacja dokumentacji o udzielenie zamówienia

Wymagania dla kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze/ekonomiczne/z zakresu zarządzania/ administracji)
  • doświadczenie zawodowe: minimum 5 lat na stanowiskach związanych bezpośrednio z udzielaniem zamówień publicznych
  • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych, kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oczekujemy ponadto:

  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności samodzielnego dokonywania analiz i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • wysokiego poziomu umiejętności organizacyjnych
  • umiejętności ustalania hierarchii ważności rozwiązywanych problemów oraz ustalania wpływu dodatkowych uwarunkowań realizowanych zamówień
  • umiejętności właściwego planowania zadań i oceny niezbędnego nakładu czasu pracy
  • samodzielności, inicjatywy, zorientowania na rezultaty, wysokiej kultury osobistej
  • znajomości baz danych aktów prawnych np. Lex, oraz sprawnego wyszukiwania potrzebnych informacji
  • pożądana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w stabilnej Firmie
  • szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających: list motywacyjny i cv.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji na ofercie prosimy umieścić klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. przetargów.”

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. przetargów oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych".

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 13.

Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych MPK S.A. w Krakowie, który możliwy jest poprzez adres e-mail: iodo@mpk.krakow.pl lub telefonicznie: (12) 254 14 54.

Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat licząc od końca roku, w którym została złożona oferta.

Prezentacja firmy

Podstawowym celem działalności MPK SA w Krakowie jest prowadzenie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja