Specjalista ds. Przetargów oraz sprzedaży

Izar Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Izar Adventure jest agencją eventową, która od 2004 roku działa w branży MICE, czyli szeroko rozumianej organizacji kongresów, konferencji, wydarzeń firmowych, koncertów oraz projektów typu incentive. W naszej pracy łączymy pasję, doświadczenie, kreatywność oraz profesjonalizm i takimi właśnie cechami wyróżniają się nasze projekty.

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów biznesowych z branży organizacji eventów, oraz bieżące zarządzanie relacjami z klientami.
  • analiza baz przetargowych i przygotowywanie propozycji udziału w wybranych przetargach.
  • Przygotowywanie ofert przetargowych oraz ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych oraz w sprzedaży usług, w tym usług organizacji eventów.
  • Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne formy pracy dostosowane do potrzeb osób równolegle pracujących i studiujących.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie).
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.

Oferty pracy wraz CV i listem motywacyjnym prosimy wysyłać drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Izar Sp. z o.o. jest agencją eventową działającą na polskim rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca dla studenta