Opis stanowiska pracy

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest istniejącym od 1948 r. wiodącym biurem projektowym w branży hydrotechnicznej. Jest twórcą wielu projektów w kraju i za granicą. Biuro specjalizuje się w projektowaniu obiektów morskich (m.in. portów, stoczni, nabrzeży, falochronów itp.), obiektów przemysłowych (m.in. budynków, składów i magazynów, baz logistycznych itp.) czy obiektów wojskowych (m.in. hangary, strefy składowania amunicji). Od 2015 roku biuro jest częścią grupy technologicznej ASE. Zatrudnia ok. 60 osób.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. przetargów i ofertowania

Obowiązki:

  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji przetargowej i ofertowej.
  • Analiza SIWZ pod względem formalnym.
  • Kontakty i korespondencja z Zamawiającym.
  • Monitorowanie serwisów internetowych w zakresie ogłaszanych przetargów zgodnych z profilem firmy.
  • Sporządzanie raportów i zestawień.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie obsługi formalnoprawnej w obszarze zamówień publicznych.
  • Wykształcenie wyższe .
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min.B2).
  • Praktyczna znajomość ustawy prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Praca przy interesujących projektach realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • System premiowy uzależniony od realizacji celów.
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami.
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@projmors.pl, w tytule należy podać branżę i nazwę stanowiska.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

"Projmors" Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Account Management