Specjalista ds. przenoszenia numerów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130182

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. przenoszenia numerów

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Rodzaj umowy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów)

Stawka: 60-80 pln netto+vat/h

Jesteśmy otwarci na osoby studiujące, które są gotowe zdobyć swoje pierwsze doświadczenie komercyjne.

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie nowych funkcjonalności w obszarze Number Portability IT
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi zgłaszającymi niepoprawne działanie wewnętrznej aplikacji
  • Wsparcie w procesie testów i wdrażania nowych rozwiązań
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających działanie aplikacji

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki informatyczne lub telekomunikacyjne)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z działaniem procesu przenoszenia numerów pomiędzy operatorami (UKE, PLI CBD)
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL (praktyczne wykorzystanie)
  • Podstawowa znajomość języka JAVA
  • Zdolności analityczne, samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B lub umowę zlecenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland