Specjalista ds.Promocji

Eurosystem

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana do osób zainteresowanych pracą w dziale reklamy pisma z branży turystycznej i konferencyjnej. Praca polega na kontakcie z osobami odpowiadającymi w firmach za sprawy promocji i reklamy, negocjowaniu warunków umowy reklamowej.

Pracujemy techniką rozmów telefonicznych oraz spotkań, poprzez kontakt telefoniczny pracujemy z całą Polską. Praca w biurze. Redakcja mieści się w dzielnicy Warszawa - Ochota. Zapewniamy szkolenie i pomoc w realizacji sprzedaży. Pracujemy w małych zespołach, które obsługują poszczególne tytuły. Łatwość nawiązywania kontaktów, jasne cele finansowe, nieduże ale jednak doświadczenie zawodowe będą dodatkowym atutem.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie
doświadczenie zawodowe (bez względu na rodzaj wykonywanej pracy)
łatwość nawiązywania kontaktów
ambicja finansowa

Prezentacja firmy

Wydawnictwo Eurosystem to wydawnictwo fachowe z siedzibą w Warszawie. Is... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi