Specjalista ds. Projektowania sieci telekomunikacyjnych

TP Teltech Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej.
  • Wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych, szczególnie z zakresu FTTH.
  • Wykonywanie uzgodnień i wizji lokalnych na obiektach.
  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej.

Wymagania:

  • Znajomość programu AutoCad, Visio, Corel, ZwCad.
  • Umiejętność analizy wytycznych Inwestora.
  • Znajomość Prawa Budowlanego.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Realizację ciekawych projektów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.