Specjalista ds. Projektowania i Dokumentacji Powykonawczej

Michael Page

Warszawa, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Projektowania i Dokumentacji Powykonawczej będzie odpowiedzialna za opracowanie koncepcji rozbudowy sieci, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji projektowej, a także za weryfikację i akceptację dokumentacji powykonawczej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Nexera - infrastrukturalna grupa telekomunikacyjna, budująca nowoczesną światłowodową sieć dostępową, realizującą projekty w czternastu obszarach środkowej i północno-wschodniej Polski w ramach jednego z najważniejszych programów polskiego rządu - Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wykonanie projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • Dbanie o BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Uzgadnianie zakresu (listy adresowej) prowadzonej inwestycji, koordynacja harmonogramów realizacji inwestycji
  • Współpraca w zakresie weryfikacji dokumentacji powykonawczej związanej z dołączaniem HP
  • Opracowanie koncepcji rozbudowy sieci na podstawie otrzymanych danych
  • Optymalizacja koncepcji w zakresie finansowym i rzeczowym
  • Przekazanie koncepcji wykonawcy, ustalenie harmonogramu opracowania dokumentacji projektowej
  • Koordynacja i nadzór na procesem projektowania
  • Merytoryczne opiniowanie proponowanych przez wykonawców rozwiań
  • Koordynowanie i wparcie procesu wystąpień wykonawców o decyzje, pozwolenia i zgody na etapie projektowania sieci
  • Kontrola jakości i terminowości prac projektowych i dokumentacji powykonawczej
  • Akceptacja dokumentacji projektowej i powykonawczej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne / średnie techniczne (preferowane telekomunikacja, informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowego w roli asystenta projektanta, projektanta, specjalisty ds. dokumentacji
  • Dobra znajomość technologii światłowodowej FTTH
  • Znajomość zasad, norm i przepisów prawa związanych z projektowaniem sieci telekomunikacyjnej
  • Prawo jazdy (B)
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość procesu projektowego w telekomunikacji
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w telekomunikacji
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne pozwalające na skuteczne zarządzanie wykonawcami
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie roczne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy hybrydowej (zależnie od sytuacji epidemicznej: również 100% zdalnie)
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page