Specjalista ds. Projektów Unijnych

PGC Paweł Gruszecki

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W pgconsulting koncentrujemy się na tworzeniu programów związanych z rozwojem potencjału naszych klientów, zarówno organizacji jak i osób prywatnych, między innymi poprzez szkolenia, coaching, aktywizację zawodową, doradztwo organizacyjne, rekrutację.

Pomagamy przy komercjalizacji pomysłów biznesowych, rozwoju kompetencji pracowników, wdrażaniu standardów obsługi, przeprowadzaniu zmian w organizacji.

Niektóre z naszych usług mogą być współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Więcej informacji o firmie mogą Państwo znaleźć na stronie www.pgconsulting.eu.

W związku z rozwojem swojej działalności, poszukujemy do swojego zespołu kandydatów oraz kandydatek na stanowisko

Główne zadania:

  • Aktywne poszukiwanie możliwości pozyskiwania dotacji unijnych na projekty innowacyjne, rozwojowe oraz szkoleniowo-doradcze w ramach programów regionalnych i centralnych
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów
  • Koordynowanie merytorycznego i finansowego przebiegu projektów
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych z Klientami oraz instytucjami

Proponujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w unikatowych projektach

Wymagania

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie dla Klientów zewnętrznych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym: Word, Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i rzetelność
  • Samodzielność i inicjatywa

Prezentacja firmy

Od 2006 roku zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów doradcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Inne