Specjalista ds. projektów unijnych/Kierownik projektu EFS- cała Polska

Centrum Szkoleniowe Masterlang

Kraków, 31-234, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowo-doradcza z Krakowa poszukuje osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH oraz KIEROWNIK PROJEKTU EFS

Do OBOWIĄZKÓW osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalista ds. projektów unijnych będzie należało m.in.:
- przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów z EFS i/lub EFRR (w części opisowej i/lub budżetowej), protestów i stanowisk negocjacyjnych
- praca przy realizacji projektów jako członek personelu zarządzającego projektem

Do OBOWIĄZKÓW osoby zatrudnionej na stanowisku Kierownik projektu będzie należało m.in.:
- Reprezentowanie i zarządzanie projektem
- Koordynacja prac zespołu projektowego
- Organizacja działań projektowych
- Monitoring i nadzór nad przebiegiem poszczególnych działań
- Zakup towarów i usług
- Nadzór nad zgodnością prowadzenia dokumentacji i realizacji projektu z wymogami Instytucji Organizującej Konkurs oraz przepisami prawa krajowego.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę o pracę lub cywilno-prawną, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
- pracę w młodym ale bardzo doświadczonym zespole
- elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność
- duże możliwości rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

Wymagania

WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe magisterskie
- Minimum 3 lata doświadczenia w pracy przy projektach unijnych jako członek personelu zarządzającego projektem lub pracownik Instytucji Organizującej Konkurs (IOK)
- Bardzo dobra znajomość dokumentów dotyczących programów operacyjnych finansowanych z EFS i/lub EFRR na lata 2014-2020
- Samodzielność
- Kreatywność
- Skrupulatność
- Umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi
- Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Analityka