Specjalista ds. projektów społeczno-kulturalnych

Inveni Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

INVENI Sp z o.o. Sp.k.
INVENI Sp. z o.o. Sp. k. to niezależna firma doradztwa w zakresie zarządzania projektami i pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania ze środków UE, która od kilkunastu lat z powodzeniem zajmuje się pozyskiwaniem funduszy i realizacją projektów inwestycyjnych.

Jeżeli jesteś osobą aktywną, kreatywną i otwartą na ciekawe projekty oraz kontakty biznesowe, dołącz do nas i zbuduj swoją własną ścieżkę kariery!
Wysoko cenimy osoby ambitne, nastawione na współpracę i własny rozwój zawodowy. Zależy nam, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność. Jeśli i Ty tego pragniesz, dołącz do nas:

INVENI Sp. z o.o. Sp. k. (www.inveni.pl) o ogólnopolskim zasięgu działania poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

  • Kreowanie wizji rozwoju działalności Klientów - współtworzenie oraz realizacja projektów o charakterze społeczno-kulturalnym
  • Współpraca z instytucjami kultury, organizacjami społecznymi i pozarządowymi, w dziedzinie kultury, czasu wolnego, integracji społecznej
  • Analiza i ocena projektów kulturalnych/inwestycyjnych Klientów pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z wytycznymi konkursów (Wnioski o Dofinansowanie, Studia Wykonalności)
  • Rozliczanie projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – WARUNEK KONIECZNY
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub organizacji pozarządowej działającej w obszarze kultury - WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY
  • Doświadczenie w koordynacji i realizacji projektów kulturalnych
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie kompetencje interpersonalne

Mile widzialne

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania działań w kulturze

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz awansu zawodowego
  • Dużą samodzielność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę nad ciekawymi i prestiżowymi projektami w zgranym, młodym i dynamicznym zespole
Prosimy o wysyłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.