Specjalista ds. projektów marketingowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. SPM/003/AKR

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją projektów ATL, BTL, Digital
  • Kompleksowa obsługa oraz bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem
  • Ścisła współpraca z innymi działami agencji
  • Raportowanie i ewaluacja zrealizowanych projektów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany pakiet pracowniczych benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Wyjątkową, twórczą atmosferę w gronie najlepszych specjalistów na rynku
  • Szerokie pole do popisu i do rozwoju

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów ATL, digital, BTL zdobywane w agencji reklamowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy dla klientów technologicznych
  • Znajomość aktualnych trendów w świecie reklamy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, szczególnie w budowaniu relacji z klientem
  • Samodzielność w organizacji własnej pracy, dokładność, sumienność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials