specjalista ds.projektów i sprzedaży

OEZ Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie dokumentów magazynowych,handlowych w programie WFmag
• współpraca przy projektach (branża elektryczna)
• wyjazdy serwisowe
• telefoniczne wsparcie działań handlowców w terenie
• realizacja zamówień
• kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
• podnoszenie swojej wiedzy technicznej

Wymagania

Od osób kandydujących oczekujemy:

• wykształcenia technicznego /branżowego
• silnej wewnętrznej motywacji do pracy oraz chęci nauki rzeczy nowych
• samodzielności i odpowiedzialności w działaniu
• zdolności do podejmowania decyzji na swoim stanowisku pracy
• znajomość programów do projektowania (np. ZWCAD) będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy niedużą, 10 osobową firmą handlową z zacięciem inżynierskim. Od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta