Specjalista ds. projektów B+R

Wasat Sp. z o.o.

Warszawa, Gdańsk, mazowieckie

Od: Wasat Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk

Zadania:

  • aktywny udział w tworzeniu wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych w dziedzinie technik satelitarnych i geoinformatyki (H2020, ESA, fundusze unijne);
  • analiza trendów technologicznych i rynkowych w wymienionych obszarach;
  • przygotowywanie analiz marketingowych i biznesowych oraz planowanie działań promocyjnych i wdrożeniowych w projektach;

  • wsparcie zarządzania projektami, w tym szczegółowe planowanie wydatków i harmonogramu prac;
  • koordynacja współpracy z partnerami i podwykonawcami w projektach;
  • opracowywanie sprawozdań i raportów merytorycznych oraz finansowych;
  • aktywny udział w konferencjach, wydarzeniach branżowych, warsztatach dotyczących tematyki projektów;
  • prezentacja osiągnięć i wyników prac na forum krajowym i międzynarodowym;
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;
  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie działającej w perspektywicznej branży;
  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach, kursach językowych.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w tworzeniu wniosków o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych;

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami lub/i wspieraniu realizacji projektów B+R;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • ponad dwuletnie doświadczenie zawodowe uzyskane w branży kosmicznej, GIS lub informatycznej;

  • znajomość polskiego i europejskiego systemu wsparcia prac badawczo-rozwojowych;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność;
  • motywacja do szybkiego uczenia się i poszerzania kompetencji.

 Mile widziane:

  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym;
  • sukcesy w pozyskiwaniu środków na realizację projektów B+R;
  • dobra znajomość zagadnień finansowych i prawnych w projektach;
  • zmysł estetyczny, dokładność;
  • znajomość języków obcych innych niż język angielski.