Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

• koordynowanie działań związanych z przygotowaniem i składaniem przez jednostki naukowe UP wniosków projektowych w ramach konkursów ogłaszanych i finansowanych przez krajowe i zagraniczne instytucje, m.in. przez Narodowe Centrum Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, instytucje Unii Europejskiej - w tym w ramach programu Horyzont 2020, itp.,

• zapewnienie wsparcia administracyjnego przy realizacji i rozliczaniu projektów naukowych,

• przygotowywanie sprawozdań i raportów związanych z realizacją projektów prowadzonych przez Biuro Nauki.

Wymagania

NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

• wykształcenie wyższe,
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• minimum 3-letni staż pracy,
• doświadczenie w koordynacji projektów na etapie przygotowania, realizacji i rozliczania,
• praktyczna umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym,
• zdolność analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy zespołowej,
• samodzielność i dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

DODATKOWE WYMAGANIA:

doświadczenie w przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu projektów badawczych
i badawczo - rozwojowych w ramach programów krajowych i zagranicznych, w tym
w systemie SL2014

WYMAGANE DOKUMENTY:

- kwestionariusz (CV),
- list motywacyjny,
- inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy.

Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (ze strony UP Kraków: zakładka- pracownik/oferty pracy/dokumenty do pobrania.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia. Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie,
- dodatek stażowy, premia,
- świadczenia z ZFŚS,
- niezbędne narzędzia pracy,
- szanse związane z rozwojem Uczelni.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia, dodatek za staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Badania / Rozwój