Specjalista ds.produktu

Fernity Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fernity to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa. Sprzedajemy nowoczesne, designerskie meble znanych marek z Europy Zachodniej (Actona, Resol, Nardi, Umbra) jak również rozwijamy marki własne (Intesi, D2.Design, MaduuStudio). Sprzedajemy zarówno hurtowo jak i detalicznie w naszych sklepach stacjonarnych i internetowych.

W związku z naszym szybkim rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. wdrażania produktów

Miejsce pracy: Warszawa (dzielnica Praga Południe)

Zakres Obowiązków:

  • Wdrażanie produktów do sprzedaży w systemach sprzedaży (Wapro Mag, IAI Shop)
  • Tworzenie opisów produktów dla sklepów internetowych (IAI Shop)
  • Organizacja sesji zdjęciowych dotyczących wdrażanych produktów
  • Kontakt z dostawcami (w j. angielskim) w celu uzyskania materiałów potrzebnych do wdrożenia produktu do sprzedaży
  • Wycena produktów na podstawie określonych założeń

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi systemów e-commerce (IAI Shop)
  • biegła znajomość MS Excel (tabele przestawne, zaawansowane funkcje)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • znajomość Wapro Mag będzie dodatkowym atutem
  • status studenta (opcjonalnie)
  • otwartość na nowe wyzwania oraz kreatywne podejście do stawianych zadań
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • motywacyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie
  • pozapłacowy system motywacyjny

Prezentacja firmy

Na rynku działamy od 2008 roku, mimo iż z branżą meblarską jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja